Etiket arşivi: Sınav Sonuçları

Notlar E-Okulda

E-okulda bu döneme ait ders dağıtımları yeni gerçekleştirildiğinden, notların girişini bugün tamamlanmıştır.

Tek-12, Tek-11 ve 11-F sınıfı öğrencilerim sınav sonuçlarını e-okuldan öğrenebilirler.

Bu  adresten e-okula giriş yapabilirsiniz.

TEK-11 SINIFI WEB TASARIM VE PROGRAMLAMA DERSİ HTML-1 MODÜL DEĞERLENDİRME SINAV SONUÇLARI

TEK-11-WP sınıfı web tasarımı ve programlama dersi 1.modül değerlendirme sınavı (HTML-1) sonuçları şu şekildedir. TEK-11 SINIFI WEB TASARIM VE PROGRAMLAMA DERSİ HTML-1 MODÜL DEĞERLENDİRME SINAV SONUÇLARI yazısına devam et

Web tasarımı ve Programlama dersi 2.dönem 3.yazılı sonuçları

TEK-11 Sınıfı Web Tasarım Dalı, Web tasarımı ve Programlama dersi 2.dönem 3.yazılı sonuçları:

S.N.

ÖĞ.NO

ADI

SOYADI

y1

1

51

ÖMER AKTAŞ

50

2

61

RAMAZAN

DEMİR

67

3

62

HARUN

KESKİN

85

4

64

YAKUP

ÇELİK

75

5

67

GÖKHAN

KUL

67

6

73

BEKİR

GENÇASLAN

67

7

76

MEHMET

SARICA

86

8

77

MURAT

KOÇ

40

9.D Sınıfı bilgi ve iletişim teknolojileri 2.dönem 1. ve 2.yazılı sonuçları

9.D Sınıfı bilgi ve iletişim teknolojileri 2.dönem 1. ve 2.yazılı sonuçları:

S.N.

ÖĞ.NO

ADI

SOYADI

y1

y2

1

96

ONUR

YILMAZ

68

55

2

97

KUTAY

AKSOY

88

60

3

98

MAHMUT

DOĞAN

85

65

4

99

ÇAĞRI

KAYA

65

85

5

102

HÜSEYİN

YILDIRIM

93

90

6

103

MUAMMER

NACAKOĞLU

60

60

7

106

BAYRAM

DERELİ

78

85

8

107

EREN

ARSLAN

59

85

9

110

TOLGAHAN

ŞAHİN

72

80

10

114

FATİH

DEMİR

47

35

11

115

DERVİŞ

ÇAKIR

70

90

12

118

MUSTAFA BİRKAN

TURAN

20

40

13

120

EMRE

YILMAZ

85

75

14

123

ÖMER

KAPLAN

81

55

15

124

UMUT

DİNÇ

35

55

16

125

EMRE

YİĞİT

30

80

17

126

ALİ SEFA

KARADAVUT

87

60

18

128

MUSTAFA

DEMİR

12

45

19

175

EKREM

ŞIVGIN

51

55

20

283

SETTAR

DEMİR

43

45

21

293

SELAHATTİN

DOĞAN

66

50

22

294

ÖMER

KAYAOĞLU

94

45

23

362

ABDULKADİR

ERSOY

38

70

9-D Sınıfı Bilgi ve İletişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı Sınav Sonuçları

9-D Sınıfı Bilgi ve İletişim Teknolojileri 2.Dönem 1.Yazılı Sınav sonuçları aşağıda yayınlanmıştır.

S.N. ÖĞ.NO ADI SOYADI
1 96 ONUR YILMAZ 68
2 97 KUTAY AKSOY 88
3 98 MAHMUT DOĞAN 85
4 99 ÇAĞRI KAYA 65
5 102 HÜSEYİN YILDIRIM 93
6 103 MUAMMER NACAKOĞLU 60
7 106 BAYRAM DERELİ 78
8 107 EREN ARSLAN 59
9 110 TOLGAHAN ŞAHİN 72
10 114 FATİH DEMİR 47
11 115 DERVİŞ ÇAKIR 70
12 118 MUSTAFABİRKAN TURAN 20
13 120 EMRE YILMAZ 85
14 123 ÖMER KAPLAN 81
15 124 UMUT DİNÇ 35
16 125 EMRE YİĞİT 30
17 126 ALİSEFA KARADAVUT 87
18 128 MUSTAFA DEMİR 12
19 175 EKREM ŞIVGIN 51
20 283 SETTAR DEMİR 43
21 293 SELAHATTİN DOĞAN 66
22 294 ÖMER KAYAOĞLU 94
23 362 ABDULKADİR ERSOY 38